Wboxgo.com Nedir?

Blog

image

Wboxgo.com Nedir?

Herkese Merhaba,

Ömrünü ihracata adamış biri olarak binlerce saat eğitim, yüzlerce saat seminer, toplantı, çalıştay, projeler vb. çıkmış olduğumuz bu yolda Türkiye’de marka olmuş köklü firmalar, marka olmaya çalışan startuplar ve KOBİ’lerin sorunlarına odaklandık ve e-ihracatın en değerli çözüm olduğunu gördük, buradan hareketle Amerika pazarına odaklandık ve bildiğiniz pazar yerleri amazon, ets vb. yerlerde marka ve ürünlerini satmaya çalışan markalarımız için bizde Amerika/Teksas, Austin’de yeni startupmızı başlattık, Amerika’da şirketimizi kurduk, uçtan uca kargolama hizmeti verecek depolarımızı hazırladık ve şimdi çok değerli markalarımızı ve yeni startup markalarını “Özgün Markaların Pazar Yeri’’ olan www.wboxgo.com’a davet ediyoruz.

Amerika’ya ürünlerini ve markalarını satmak isteyen tüm iş insanları, girişimciler, şirket olma şartı aranmaksızın mağazalarını açabilir, ürünlerini listeleyebilir ve satışına başlayabilir.

MODEL 1 (FBM) - Ürünleriniz wboxgo.com’da satıldığında ürünleri Türkiye’den kendiniz alıcının adresine kargolarsınız. İade vb. tüm kargo süreçleri size aittir.

MODEL 2 (FBW) - Ürünlerinizi istediğiniz kadar Amerika’daki depolarımıza gönderebilirsiniz, ürünleriniz satıldıkça biz alıcının adresine Amerika’daki depolarımızdan kargolarız, ayrıca tüm iade işlemlerini biz yaparız.

WBOXGO.COM ÜYLELİK
• Ana menüdeki Seller butonuna basarak üye oluyorsunuz.
• İki türlü üyelik modeli var:
• Aylık Planda: Aylık 9 USD - %20 Komisyon
• Yıllık Plan : Yıllık 69 USD - % 17 Komisyon

TÜRKİYE İÇİN ÖZEL KAMPANYA • İlk 3 ay giriş üyeliği ücretsiz sonrasında kendi planınızı seçebilirsiniz.

Sadık Vural Co Founder, Q7

Cevapla

E-Posta Adresiniz yayınlanmayacak. Bu alan gereklidir *

Whatsapp