Hakkımızda

Kurucu ekibimizle; onlarca yıllık sanayi ve dış ticaret deneyimine dayanarak oluşturduğumuz Gotradego yazılımı sayesinde, üreticilerin ve profesyonellerin hayallerine ulaşmalarında özgürleşmeleri gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle; Türkiye`nin en büyük dış ticaret uzmanları topluluğunu oluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Dış ticaret profesyonellerinin iş dünyasındaki işletmelerle doğrudan proje kapsamında çalışarak; özgürlüğün ve daha fazla gelir imkanına ulaşmaları konusunda güçlendiriyoruz.

Bunu yaparken de işletmeleri dış ticaret uzmanlarıyla birleştirerek; doğrudan istihdamın mali riskleri ve sınırlandırmaları olmadan basit ve takip edilebilir dünya pazarında yer alma yolunu sağlıyoruz.

Biz Kimiz?

2006 yılında kurulan şirketimiz, Amazing Teknoloji ve Pazarlama A.Ş. adıyla ülkemize döviz kazandırıcı sektörlerde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Faaliyet konularımız ihracat, e-ihracat ve turizmdir. Şirketimiz başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 50 nin üzerindeki ülkeye yıllık 20 milyon dolara yakın ihracat gerçekleştirmiştir.


GOTRADEGO Dünya’da dış ticaret ağında değer yaratmayı amaçlamaktadır. Dış ticaretteki tecrübemizi yenilikçi ve girişimci yapımızla birleştirerek; dış ticaret sürecinin, işletmeler ve bu işi yapan müşteri temsilcileri için kolay ve hızlı yolunu oluşturduğuna inanıyoruz. GoTradeGo yazılım güncellemelerini ve faaliyetlerini ekonomik katma değerini arttırmaya yönelik çalışmalarına devam etmektedir. Globale açılmak isteyen ve bu anlamda ortak sinerjiyi yakalayarak; işletmelerin hızlı bir şekilde aksiyon almalarına hizmet sunan, diğer taraftan güncel çalışma standartlarının dışında dış ticarette kendini ispatlamış ve bu alanda yetkinliklerini arttırmaya çalışan kişilerin dünyanın neresinde olduğunun önemi olmadan tüm dünyayla çalışabiliyor olduğu bir dijital ağın haklı gururunu yaşıyoruz. Dış ticaret alanında kariyer yapmak, nerden başlayacağını bilemeyen arkadaşlarımız için de verimliliğini ve etkinliğini arttırabilmeleri konusunda projelerimiz devam etmektedir. Dış ticarette kendine, yetkinliklerine güvenen kişileri ve globalde bende yerimi almak istiyorum diyen işletmeleri sistemimize davet ediyoruz.
Whatsapp