Hakkımızda

2006 yılında ihracat ve ithalat sektöründe başlayan serüvenimiz birçok işletmeye uluslararası ticari faaliyetlerinde yardımcı olmak amacıyla başlamış olup birçok firmanın ticari ağının genişletilmesinde ve satışlarının artışında yardımcı olmuştur. Yıllar içinde gelişen teknolojinin avantajlarını dikkate alarak işletmelerin dış ticarette daha kısa sürede daha başarılı sonuçlar alabilecekleri bir uluslararası dijital platform oluşturmaya karar verdik.

Bu platformu oluştururken uluslararası ticaret süreçlerindeki eksiklikleri ve zorlukları göz önüne alarak hem dış ticaret uzmanları hem de ihracat ya da ithalat yapmak isteyen firmalar için 2020 yılında ticaretin dijital yüzü GoTradeGo'yu ortaya çıkardık.

 GoTradeGo, ihracat veya ithalat yapmak isteyen firmalar ile yetenekli, tecrübeli ve alanında uzman freelance dış ticaret uzmanlarını buluşturarak uluslararası ticaretin tek bir site üzerinden kolaylıkla gerçekleşmesini sağlayan bir köprü görevi görmektedir.

Dış Ticaret Uzmanları, GoTradeGo ile tecrübelerini ve deneyimlerini ihtiyaç duyan firmalar ile paylaşırken aynı zamanda ek gelir elde edebilmektedir. Uzman olduğu alanda daha fazla ticaret yapmak isteyen firmalara GoTradeGo üzerinden bir tıklama ile ulaşarak çalışma ağını genişleterek daha fazla firmaya ulaşabilir.

Dış Ticaret yapmak isteyen firmalar ise, ticaretini yapmak istedikleri ürün ve pazar özelinde profesyonel ve tecrübeli dış ticaret uzmanlarına GoTradeGo'nun kullanıcı dostu platformu üzerinden hızlıca ulaşabilir ve en uygun dış ticaret uzmanı ile hızlıca çalışmaya başlayarak gelirlerini artırmaya başlayabilir.

  • İhracat ve İthalatınızı Özgürleştirir
  • Bakış Açınızı Genişletir
  • Pazar hakkında bilgi verir
  • Müşterisini temsil eder
  • Dış pazarlarda bayilik/distribütör bulur
  • Sizin menfaatinize çalışır


Biz Kimiz?

2006 yılında kurulan şirketimiz, Amazing Teknoloji ve Pazarlama A.Ş. adıyla ülkemize döviz kazandırıcı sektörlerde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Faaliyet konularımız ihracat, e-ihracat ve turizmdir. Şirketimiz başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 50 nin üzerindeki ülkeye yıllık 20 milyon dolara yakın ihracat gerçekleştirmiştir.

Whatsapp